#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
#378Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#147Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
#613Bronzen carrouselpaard.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.
Netsuké en ivoire finement sculpté en forme de tortues sur une pieuvre. Signé.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 160 -
#669Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een 22 karaats geel gouden munt.
#605Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150