Other lots in this auction
-
#439
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#126
Een notenhouten tafel met zes bijpassende stoelen, versierd met barokke motieven.
Table en noyer et six chaises assorties aux motifs baroque.No longer availableDim. Ø: 125 cm x 78 cmEstimate: € 40/50 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#107
Drie siervoorwerpen van jadeïet in de vorm van Chinese symbolen.
Trois objets décoratifs en jadéïte en forme de symboles chinois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#177
Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Zonder slingertje en sleuteltje.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton. comprenant pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Sans balancier ni clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/280 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#31
Een vol messingen schijfkandelaar. Zuid-Europa, XVIIe eeuw.
Candélabre à disque en laiton massif. Europe méridionale, XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 140/150 -
#247Christofle
Een verzilverd metalen bestek met grote en kleine messen, vorken en lepels een vierdelig serveerbestek en een pollepel. In ménagère. Gemerkt.
Couvert en métal argenté comprenant des grands et des petits couteaux, fourchettes et cuillères, un couvert de service quatre pièces et une louche. Dans une ménagère. Avec marques.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#650
Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger.
Collier en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 70/100