#85Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een witte en een grijze parel.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une perle blanche et d’une perle grise.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 700 / 800 -
#205Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#335Avia Swiss MadeEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#87Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#628Een Belgische lans, model 1896.
#366Een reeks van vijf eikenhouten stoelen met bijpassende armstoel.
Suite de cinq chaises en chêne et un fauteuil assorti.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#740Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750 / 850 -
#146Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.
Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 500 / 600 -
#271Een siercoupe van kunstbrons in de vorm van classicistische vrouw met drietand op een schelp met barokke dolfijnen. Recentere geut naar een werk van Huppe.
Coupe décorative en régule présentant une femme au trident sur une coquille avec des dauphins baroques. Fonte récente d’après Huppe.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180 / 240