Other lots in this auction
-
#452
Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
Trois tasses, un petit plat et une sculpture en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#891
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#787
Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#768
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#497
Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/60 -
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal laqués noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#447A.M.C.
Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
Deux petits renards en crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/35 -
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/100 -
#80
Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400/500 -
#555
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,79 gEstimate: € 300/400 -
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100