#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80 / 100 -
#569Jan CockxPeriod: 1919 - 1980
“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392P.L. Debucourt
Drie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#690
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#151
Een paar kindjes van zandsteen.
#480
Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
#227Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#630
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#117
Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#638
Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
#655Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#202Frans Van Mieris
“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000