Other lots in this auction
-
#414Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#777Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#900Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
Quatre paires de lunettes de soleil différents dans leurs étuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#702Panamarenko“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
Un grand miroir avec rebord doré.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#828Een paar vazen van paars glas.
Une paire de vases en verre mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een 18 karaats geel gouden armband bezet met kleurrijke bolletjes. (herstelling ketting).
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#77Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.
Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#769Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55

