#770Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#450Vijf verschillende paren oorbellen van 18 karaat.
Cinq paires de boucles d’oreilles différentes 18 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100 / 150