#411Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
#416Een stoomgebogen beukenhouten kinderstoeltje met cannage.
Une chaise pour enfant en hêtre plié à la vapeur avec cannage.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446Een mahoniehouten stoel met gesculpteerde rug in neogotische stijl. Tijdperk Napoleon III.
Une chaise en acajou, dos sculpté. Style Néogothique. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#665Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
#70Een 18 karaats geel gouden ring.
#548Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#858Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
#499“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40 / 60