#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.
Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#800Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120