Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden halsssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.
Dim. 22,98 g
SKU: 2506190060.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.

    Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #753

    een polychrome Murano vaas.

    Un vase Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #241
    Guerin

    Belgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.

    Un vase en faïence belge à personnages et trois manches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #516

    Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.

    Une carpette orientale antique en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 160 x 89 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #680
    Dinh Van Paris

    Een zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.

    Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 99,15 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #824

    Een verzilverd messingen wierookvat, gemonteerd op elektriciteit. met gegraveerde Spaanse tekst. 1854.

    Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #455

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.

    Trois bagues en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #472

    “Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.

    ”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #654
    Raoul Dufy
    Period: 1877 - 1953

    “Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    ”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More