Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden halsssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.
Dim. 22,98 g
SKU: 2506190060.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #624

    Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)

    Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #771

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een kopje en een schoteltje en een parfumflesje.

    Un lot de porcelaine chinoise, comprenant une tasse et sous-tasse, et un flacon à parfum.
    No longer available
    Dim. h: 7 & 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #909

    Een staande lamp van koper in barokke stijl.

    Lampadaire en cuivre de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #784
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Paar landschappen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Une paire de paysages. Huile sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 42 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #84
    Paul Wante

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.
    No longer available
    Dim. 55 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #313
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Chronographe met kwartierslag. (deukje aan zijkant).

    Une montre de poche en or jaune 18 ct. (petite bosse sur le côté).
    No longer available
    Dim. 116,47 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #252
    Mari Ten Kate
    Period: 1831 - 1910

    “Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 99 cm
    Estimate: € 2160 / 280
  • #507

    Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.

    Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582

    “Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.

    ”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.
    No longer available
    Dim. 72 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    14 albums Artis Historia.

    14 albums Artis Historia.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #793
    Boch, La Louvière

    Vier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.

    Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More