#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#492Jeanne Bieruma OostingPeriod: 1898 - 1994“Berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#82Aubert“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#789Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un vase en verre de Venise, scène de chasse peint à la main.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 500 / 600