#238“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#70Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct. Eén steentje ontbreekt.
Bague en or jaune et blanc 18 K sertie de brillant ayant un poids total de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct. Une petite pierre manque.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 500 / 600 -
#407Een messingen kandelaar met vier kaarsenhouders, versierd met bloemen, korenhalmen en bladeren.
Candélabre en laiton à quatre lumières décoré de fleurs, de brins et de feuilles.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#402Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
#636Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
#644“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#488Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50