Similar lots by type
-
#395Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#619Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#812Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#820Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#823Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#400Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50 / 100 -
#445Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.No longer availableDim. 65 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#295Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#530Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#450Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#616Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240 / 360 -
#440Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Grande bordure en dentelle noire flamande.No longer availableDim. 190 x 100 cmEstimate: € 100 / 200 -
#545Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40 / 50 -
#525F. Z. M. 1955 / 61.Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#540Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH HanauEen serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#330Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#806Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#826Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Deux chenets style Louis XV en bronze doré.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#625Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#359PANPeriod: 07/02/1963‘Naakte vrouw’. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 60 x40 cmEstimate: € 40 / 45 -
#749Royal KentuckyEen theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#213Pierre-Jules Mene“Het belaagde hert”. Een groep van gepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Postume geut, eerste helft XXe eeuw
“Cerf attaqué”. Groupe en bronze patiné sur socle en marbre vert. Fonte posthume, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 240 / 300 -
#248SolingenEen licht gebogen stalen zwaard in schede. Gemerkt.
Une épée en acier noir légèrement courbée, avec son étui. Porte une marque.No longer availableDim. L: 100 cmEstimate: € 180 / 250 -
#777IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#347Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Vaart te Zeebrugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Canal à Zeebruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471Twee paar borden van Imariporselein, waarbij één paar met landschapsdecors.
Deux paires d’assiettes en porcelaine d’Imari dont une paire à décor de paysages.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#298een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#346Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableDim. 55 x 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een lot van dertien boeken met betrekking tot historische figuren, sprookjes en een album met chromo’s. Grotendeels Franstalig.
Lot de treize livres au sujet de personnages historiques, de contes et un album aux chromos. En grande partie en Français.No longer availableEstimate: € 120 / 160


