Other lots in this auction
-
#892
“Astrid, Reine des Belges” & “Albert, Roi des Belges”. Twee speciale uitgaves van ‘L’art Belge’ resp. van oktober 1935 en januari 1936.
”Astrid, Reine des Belges” et “Albert, Roi des Belges”. deux éditions spéciales de “L’art Belge” resp. octobre 1935 et janvier 1936.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#126
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983
Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#692
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000/2200 -
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958
Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#286
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#360
Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50/80 -
#267
“Prinsenportret” & “Pastorale scène”. Twee handgeschilderde miniaturen op ivoor. Beide gesigneerd. Het eerste met gebarsten dekglas.
”Portrait de Prince “ & Scène Pastorale”. Deux miniatures sur ivoire peint à la main. Signées. Le premier avec verre cassé.No longer availableDim. Ø: 7 cmEstimate: € 120/140 -
#861
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80