Other lots in this auction
-
#760Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
“Johannes” & “St. Antonius”. Twee beeldjes van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
”Jean” et “ St. Antoine”. Deux statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 28 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#306
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#836
Een tweezitsbank van grijs leder.
Un divan pour deux personnes en cuir gris.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#827
Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 42 / 46 -
#648Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#309
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#85
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 700 / 800