#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-Zoom
Een houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
#163
“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#311
Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#611
Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#255
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de 0,81 ct. Couleur F-G.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 800 / 1000 -
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100