#511
#662Paule Nolens
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#537
Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#617
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#642
Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#281
Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
#210
Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#180
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#236
#682Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#353
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120