#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
#163“Allegorische kinderfiguren.” Twee bronzen. Naar Moreau.
#639“Cabaretdame”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van der Hen
“Femme de cabaret”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : Van der Hen.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#20Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,10 ct.
#216Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
#431Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50