#799Een merklap uit 1926. Het achterste glas gebroken.
Ouvrage daté 1926. Verre de protection cassé.No longer availableDim. 117 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in naar de Antwerpse barok met twee paneeldeuren en twee laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, figuren en druivenranken. Eén trekker manco.
Un buffet en chêne sculpté, style Renaissance, à deux portes panneau et deux tiroirs dans la ceinture. décoration de têtes de lions, figures et vignes. Une poignée de tiroir est manquante.No longer availableDim. 109 x 172 x 62 cmEstimate: € 350 / 500 -
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
#277EdisonEen oude grammofoon met acht rollen en met originele hoorn.
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
#114Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#73Een rijkelijk versierde coupe en een schelpvormig wandschaaltje van meerkleurig aardewerk van Rouen. We voegen er een majolica bord van Talavera aan toe.
Une coupe richement décorée et une coupelles en forme de coquillage en faïence de Rouen. Nous ajoutons une assiette majolique de Talavera.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een sobere eikenhouten tafel .
#289Robert Boudry“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180