Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Baume & Mercier

Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.

Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.
Dim. bruto: 32,40 g
SKU: 1004180240.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #190

    Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale calcedoon cabochon en zes half edelstenen.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une calcédoine centrale en cabochon et de six pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 8,13 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #399

    Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.

    Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.
    No longer available
    Dim. 44 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #264

    Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.

    Miroir rectangulaire dans un cadre doré de style Régence.
    No longer available
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #800

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Panamarenko

    Affiche voor Tentoonstelling Gent 1976. Gesigneerd en genummerd.

    Affiche pour l’exposition à Gand 1976. Signée et numérotée.
    No longer available
    Dim. 51 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #828

    Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.

    Paire de chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #696
    Indo-Bidjar

    Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.

    Un couloir d'Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 323 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #549
    Nathan

    Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #205

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #189
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #440

    Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.

    Un chandelier en forme de saxophone en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More