#96Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
#523“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
#664“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#483Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
#720Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
#266Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.
Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. 185 x 102 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#99“Hollands kanaal”. Olieverf op doek. Hollandse school, niet gesigneerd.
#263“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Uitgave C. de Vries - Brouwers, Antwerpen 1975. Een Hardcover uitgave in 8 delen in kunstleder met goudopdruk. Talrijke platen en al dan niet uitvouwbare kaarten.
#112Jean Poulain“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
Deux lithographies en couleurs représentant des maques de théâtre. Signées hors planche et datées 2000.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40 / 50