Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Baume & Mercier

Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.

Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.
Dim. bruto: 32,40 g
SKU: 1004180240.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #21

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #12
    Georges Grellet

    “Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

    “Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    Een lot van drie vintage handtassen.

    Lot de trois sacs à main “vintage”.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #247

    “De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.

    ”Le jeune chasseur”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #203

    Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.

    Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #138

    Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.

    Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #210

    Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

    Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 50,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #282

    “Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.

    ”La bataille”. Huile sur panneau. Pas de signature, probablement entourage de Carel Breydel. Début du XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 58 cm
    Estimate: € 1200 / 2000
  • #625

    Een gebeeldhouwde eikenhouten console met tussenblad en een lade.

    Console en chêne sculpté de style Renaissance à un tiroir et à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #781

    Een houten vogelkooi.

    Cage à oiseaux en bois.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #88

    Twee oude rekenmachines.

    Deux anciennes calculatrices.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More