#804H. Husquin“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#37Symphonion SimplexEen oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#570Een ivoren slavenarmband.
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100