Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.

Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.

Une châtalaine en or jaune 18 ct. Longeur: 57 cm.
Dim. 42,24 g
SKU: 2506190245.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #490

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).

    Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.
    No longer available
    Dim. 82,88 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #359
    Henri Seghers
    Period: 1823 - 1905

    “Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #468

    “Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.

    ”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #724

    Een Indische tangka op zijde met diverse personages.

    Un Tangka indien sur soie, divers personnages.
    No longer available
    Dim. 41 x 163 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #298

    Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.

    Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 394,80 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #800

    Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.

    Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.
    No longer available
    Dim. 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.

    Un lot de métal argenté, comprenant des couverts à service et un cadre à photographie.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #80

    Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.

    Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #472

    “Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.

    ”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #420

    Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.

    Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXX
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    “Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.

    ”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #685
    Dinh Van

    Een zilveren ring 925 ‰.

    Une bague en argent 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 13,23 g
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More