#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#217Een oude Belgische vlag.
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#503Een schemerlamp van Chinees porselein.
#62Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120