#524“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#540Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#548Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#281Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
#473Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75 -
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180