Other lots in this auction
-
#52Royal Zuid-Holland, GoudaEen bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600 / 3800 -
#238Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 200 / 300 -
#101Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#503Een schemerlamp van Chinees porselein.
Une lampe en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Twee borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders. We voegen er een XIXe eeuws Imaribordje aan toe. Twee met randschilfer.
Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome de papillons. Nous ajoutons une petite assiette Imari du XIXème siècle. Deux éclats.No longer availableDim. Ø: 21,23 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68“Chasse et pêche”. Een lot ingebonden tijdschriften. Jaargangen 1905 tem 1910 in vijf banden.
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une lampe en bois en forme de vase.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
Un lot de métal argenté, comprenant des couverts à service et un cadre à photographie.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 25 / 40

