#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#37Symphonion SimplexEen oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#83Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een driedelig vleesbestek, een tweedelig slabestek met hoorn en een taartschep.
Un lot de couverts de service, manches et poignées en argent, comprenant un service à viande en trois pièces, un couvert à salade en deux pièces et en corne et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#160Een paar 18 karaats drie kleurige gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,87 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900 -
#621Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.
Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200