#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200 -
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#530Dinh Van ParisEen halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30