Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.

Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.

Une châtalaine en or jaune 18 ct. Longeur: 57 cm.
Dim. 42,24 g
SKU: 2506190245.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #48
    Guerin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. Decor 30-0R1.

    Un vase en faïence belge à glaçure polychrome à décor d’oiseaux. Marque sous la base. Décor 30-0R1.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #790
    Delvaux

    Een halssnoer in hoesje en met origineel doosje.

    Un collier dans un étui et boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #346

    Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.

    Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #267
    Muller Frères, Luneville

    Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.

    Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #286

    Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.

    Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #715

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #369
    Max Olsson

    “Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.

    ”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    “Pijprokende jongen”. Een XIXde eeuws schilderij. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ A. Duval’.

    ”Jeune homme qui fume la pipe”. Une peinture du XIXème siècle. Huile sur toile. Signée: ‘A. Duval’.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,76 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #130

    Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.

    Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #114
    Henri Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    ”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More