#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#571Een Chinese porseleinen turkooise dekselschaal. Onderaan gemerkt.
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#493Een stenen Boeddha-hoofd.
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60