#260
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 450/550 -
#433
Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#634
#216Goebel, Germany
Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#614
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#388
Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)
Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#68
“Sint-Nicolaas”. Messingen triptiek.
#133
Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#23
Une paire d'encriers en porcelaine, l'un avec un seul encrier et l'autre avec deux encriers. (un couvercle manquant).No longer availableDim. b: 22 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#16
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#9Leon SarteelPeriod: 1882 - 1942
“Meisjesportret”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 75/100