#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
#481
Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#17Limoges
#193
Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#343
Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#557
Twee gemberpotten, wit met blauwe florale decoraties en tekens van eeuwig leven.
#790Delvaux
Een halssnoer in hoesje en met origineel doosje.
#555
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#179Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.
#425
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#545Dinh Van
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 300 / 400