Other lots in this auction
-
#44Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30/50 -
#23Christofle France
Twaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#797
Twee vol messingen inktstellen in barokke stijl met glazen inktpotjes, waarvan één manco.
Deux encriers en laiton plein, style Baroque, récipients à encre en verre, un manquant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#248
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
Une boîte à musique et douze disques en métal.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#516
Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30/40 -
#81
Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
Une ancienne canne, manche art nouveau en argent.No longer availableDim. l : 87 cmEstimate: € 100/120 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550/650 -
#551
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100/120 -
#467A. Mathieux
“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
”Nu balançant”. Une statue en bois de tilleul sur socle. Art Déco.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60/80 -
#861
Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont des Suske et Wiske, Jommeke, Astérix et Jerom.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#412
Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 120/200