Other lots in this auction
-
#14Kurt Peiser
Een paar etsen van een hond en een kat. Gesigneerd buiten de plaat.
Une paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,25 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/240 -
#258
“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140/160 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000 -
#732
”Portret van een vrouw”. Olieverf op board.
”Portrait d’une femme”. Huile sur carton.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 120/140 -
#775
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80/120 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900/2100 -
#405
Een lot boeken mbt beeldhouwkunst:- “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Brussel, 2003.- “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Antwerpen, 2000.- “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003.- “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londen, 2000.- “Camille Claudel”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in hetv Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991.- Tiepolo(..)
Un lot de livres en relation avec la sculpture:- “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Bruxelles, 2003.- “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2011.- “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Anvers, 2000.- “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003.- “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londres, 2000.- “Camille Claudel”. A l'occasion de l’exposition au Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991.- Tiepolo (..)No longer availableEstimate: € 70/80 -
#69Kees Van den Bree
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite rivière de montagne”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#329Vera Noens
“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#292Raymond Van Haeck
“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/120