#590Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 350 / 450 -
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#89“Personages op een bevroren rivier”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw.
“Personnages sur une rivière gelée”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#786Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
#6Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met geaccoleerd blad en met getorste poten.
Paire de tables d’appoint en chêne à tablette en accolade et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#771Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
#772Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100