Similar lots by type
-
#80
Een halssnoer met grijze barokparels en een zilveren slot.
Collier de perles baroques grises à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#175
Een halssnoer met verschillende kleuren barokparels en een zilveren slot.
Collier de perles baroques de différentes couleurs et à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#135
Een halssnoer van zoutwater parels met zilveren slot.
Collier de perles marines à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#326
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#104
Vier ingekaderde lithografieën uit het “Journal des dames et des demoiselles”.
Quatre gravures de mode venant du Journal des Dames et des Demoiselles. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#767
Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.
Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#680
Een godslamp van messing en verzilverd metaal, versierd met gevleugelde engelenhoofden.
Lampe de sanctuaire en laiton et métal argenté décorée de têtes d’angelot ailées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#38Manufacture de Porcelaines de Monaco
Een schotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een decor van vruchten in reliëf. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence polychrome et dorée. Décor de fruits en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 30/40 -
#561
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#70
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 400/500 -
#119
“Zigeunerin met vogeltje.” Olieverf op paneel.
“L’oiseau apprivoisé”. Huile sur panneau. D’après Jan Portielje.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#742
Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#336
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit twee bergères en een tweezitsbank in Lodewijk XV-stijl.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé deux places et deux bergères de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#613
Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.
Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100/120