Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.

Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.

Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.
Dim. 66,98 g Ø 4,50 cm
SKU: 1906180200.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #566

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #435

    Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

    Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181
    E. Granthiau

    “De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.

    ”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #139

    “Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernislaag te verwijderen.

    ”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXième siècle. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #418

    “Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.

    ”Motorklassiekers” et “ Het grote motorenboek”. Deux livres. 1995 et 1983.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 28
  • #471

    Een glazen schelp.

    Un coquillage en verre.
    No longer available
    Dim. l.28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #569

    “Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.

    ”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #701

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #473

    Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.

    Un masque africain, revêtement en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #840

    “Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.

    ”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More