#719
Een Tibetaanse mandala op zijde.
Mandala de Tibet en soie.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#282
“Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.
”La bataille”. Huile sur panneau. Pas de signature, probablement entourage de Carel Breydel. Début du XVIIIième siècle.No longer availableDim. 36 x 58 cmEstimate: € 1200/2000 -
#228
Een paar zilveren kandelaars in Adamstijl. Geen zilverkeuren. 950 gram bruto.
Une paire de chandeliers en argent, style Adam. Pas de poinçons. 950 g brut.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/250 -
#330
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400/500 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
#149
”Paysage de nuit, fort et vaches”. Huile et peinture d’or sur panneau. Dédicace à l’arrière sur le cadre : Léon Brunin.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#707
Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#325Val St. Lambert
#503
Een bolle Chinese vaas van polychroom porselein met een decor van spelende kinderen in cartouches en op de zijkanten versierd met hertenkoppen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine polychrome de Chine à décor d’enfants jouant dans des cartouches. Anses en forme de têtes de cerf. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#622Vincent Sheppard
Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
#650Swarovski
#814
Een oude houten wieg.
Un berceau ancien en bois.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45