#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#398Val St. LambertTwee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
#468“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#739“Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Lemarquis à ParisEen oude viool met strijkstok. Kam los.
#93CapodimonteGroep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#770Een verguld houten butlerspiegel.
#76Leo ReyntjensEen beschilderde stoel, model H. Wittockx. Met certificaat.
Chaise peinte de façon abstraite, modèle H. Wittockx. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 120 / 200