#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#801Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#366Villeroy & BochEen aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. eb een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
#552Joz Mous“Naakt.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
#511WarminkEen houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
#416Twee diverse spinnenwielen.
#811Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#741“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80