#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
#280Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750 / 850 -
#296Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
#534“Atelierstilleven met penselen”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verwey.
#684Mietje Boonen“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
#479Riga(?)Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
#599Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.
Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50