#585Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#95Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger van wit en roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#233Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180