#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Royal Dux“Romeinse strijdwagen.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Chariot de combat romain”. Une statue en porcelaine polychrome. Marquée d’un triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#127Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#559Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Dorpszicht met man op muilezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
#398Val St. LambertTwee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
#447Val St. LambertEen grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#46Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
”The Eitai Bridge”. Une gravure sur bois japonaise. Signée Utagawa Kunisada.No longer availableDim. 25 x 27,5 cmEstimate: € 120 / 160