#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#663Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#292Raymond Van Haeck“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#451Twee opgezette eksters op stammetjes.
#695‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. 26 delen, drie Nederlandstalige en drieëntwintig Franstalige volumes. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat.
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Crédit Communal 1985 - 1996. 26 vol., Trois en Néerlandais, les autres en Français. Couverture rigide et couvertures de protection en très bon état.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#399Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
#421Een houten vruchtbaarheidsbeeldje versierd met kralen en gemonteerd op een bel. Namje (Kameroen).
Une statue de fertilité en bois, décoration de perles et monté sur une sonnette. Namje, Cameroun.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 80