#602Felix De Boeck
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#32
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#644Daum, Nancy
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#748
Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 70 / 100 -
#299Jozef Pauwels
“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#46
Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
#822Francis Vaes
“Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.
#171
#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
#721
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120