Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1804230050.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #402
    Sugai

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #105

    Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.

    A bronze oil lamp mounted on a decorated statue of a cow. Indian work, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #155

    Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.

    A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.
    No longer available
    Dim. L: 8-14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #110

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #502
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    “Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Vital Van Puyenbroeck

    “Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.

    “Making hay from the field.” Oil on canvas. Signed. Dated 1945.
    No longer available
    Dim. 58 x 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #43

    Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.

    A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.
    No longer available
    Dim. 16,20 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #506

    Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.

    A long glass dining table with chrome base and side table.
    No longer available
    Dim. 260 x 100 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More