#440Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#64M. Gerard“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#300Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850 / 950 -
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#441Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.No longer availableDim. 30 x Ø22cmEstimate: € 200 / 240