Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1804230050.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #372

    Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.

    A green glass vase with 3 round protrusions.
    No longer available
    Dim. 40,5 x Ø 20 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #270

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #436

    Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.

    Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.
    No longer available
    Dim. 102 x 53 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #48

    Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.

    A copper applique with three light points, with satined glass shades.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.

    A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.
    No longer available
    Dim. 146 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #337

    Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.

    A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #210

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #520

    Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.

    A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.
    No longer available
    Dim. 19,30 g
    Estimate: € 220 / 260
  • #585
    Herman P.P.C.

    Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.

    A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.
    No longer available
    Dim. h +- 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More