#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#215Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#235Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.
A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.No longer availableDim. 220 x 80 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#443Jan SandersPeriod: °1936“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.