Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1804230050.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #503

    Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.

    A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.
    No longer available
    Dim. 60 x 21 50 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #60

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 3,95 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.

    A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.
    No longer available
    Dim. 21 x 36cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #102
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #283

    Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.

    Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.
    No longer available
    Dim. L: 85-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473
    Gust Gils

    “Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.

    « Atlas » Sculpture en bronze, signée.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 550 / 550
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More