#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
#60Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#387Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.No longer availableDim. 18 x 14cmEstimate: € 35 / 45 -
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#295Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles.- Eén van Kohlert Winnenden.
Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#298Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120