#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#116Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#65Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#611Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#596Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250