#585Herman P.P.C.Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#448Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
#160Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800