Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1804230050.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #231
    Elkington

    Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.

    A silver-plated milieu-de-table with crystal bowl. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 24 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    “Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.

    “Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #671

    Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.

    A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. 41 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #65

    Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.

    A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #452
    Shunsai Toshimasa

    “Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

    Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
    No longer available
    Dim. 36x71cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #529
    A. Dies

    “Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

    "Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #352

    Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.

    A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.
    No longer available
    Dim. 125 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #611

    Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.

    A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #414

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.

    “Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.

    A round Art Deco table made of macassar veneer.
    No longer available
    Dim. 57 x Ø 73 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More