#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#357Märklin Set-S HO 2920Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#194Charel CambréEen paar karikatuurschetsen in potlood en viltstift. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
A pair of caricature sketches in pencil and felt-tip pen. Signed and dated '92.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#611Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 100