Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1804230050.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12
    Empire, England

    Een Empire bijzettafeltje met marmeren blad en vergulde afboording.

    An Empire side table with marble top and gilded trim.
    No longer available
    Dim. 81 x 46,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #146

    Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)

    A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)
    No longer available
    Dim. 92 x 152 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #47

    Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.

    Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128
    A Moreau

    “L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.

    "L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #281
    Royal Dux

    Een porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en 2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.

    A porcelain Royal Dux vase with a figurine of a lady and 2 dogs. Marked 1851 at the bottom. Light flake at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #564

    Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

    Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #250

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1550 / 1700
  • #684

    Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.

    A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #562

    Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

    A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More