#273
Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.
#800
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474
“Compositie”. Aquarel op karton.
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#303
Trois poudriers gravés et un porte-cigarettes en argent. Poinçons divers.No longer availableDim. 356,77 gEstimate: € 120 / 180 -
#639
#560
#80
Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#164Tsuji
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#643
Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#844
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#346
Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100