Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.

Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.

Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.
Dim. 11,50 g
SKU: 1012190800.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #800
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #636

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #365

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.

    Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #263

    Een oeil-de-boeufklok, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer.

    Une pendule oeil-de-boeuf, décoration d’incrustations et de nacre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #507

    Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.

    Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #461

    Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #546

    Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.

    Un petite table ronde style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #445

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 7,05 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #363

    Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.

    Une série de verres en cristal de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #342
    George Karner

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #428

    Een Oude Duitse helm.

    Un ancien casque allemand.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More