#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#506
Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#461
Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
#680
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400/500 -
#727
Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#31Altex Paris
Een messingen theaterkijker.
#570
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000/3300 -
#286
Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#243
Een tuinbank van teakhout.
#712Keith Elbrund
“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1974 buiten de plaat.
”Composition”. Une eau-forte. Signée et datée 1974 hors planche.No longer availableDim. 8 x 24 cmEstimate: € 40/60