Other lots in this auction
-
#287
Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#137
Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302
“Pijprokende jongen”. Een XIXde eeuws schilderij. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ A. Duval’.
”Jeune homme qui fume la pipe”. Une peinture du XIXème siècle. Huile sur toile. Signée: ‘A. Duval’.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#144Jules DesutterPeriod: 1895 - 1970
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50Estimate: € 200 / 300 -
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960
Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
Trois baïonnettes à épées russes.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#21Sadler
Een Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#494G. G. Winckler
Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#463
Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#619
Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120