Other lots in this auction
-
#130Omega
Een 14 K geelgouden dameshorloge met 14 K geelgouden polsband. Met originele doos.
Une montre femme en or jaune 14 carats avec bracelet en or jaune 14 carats. Avec boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 46,20 gEstimate: € 500/700 -
#618
Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
Deux tapis turcs différents noués à la main.No longer availableDim. 165 x 88 & 143 x 112 cmEstimate: € 35/45 -
#492
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue sur le port”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 66 x 42,5 cmEstimate: € 100/200 -
#102Eloy
“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#537
Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#295
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal (Eén deksel manco). Bijgevoegd een schaaltje van geslepen kristal met wit en verguld decor en op messingen voet.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé (un couvercle manquant). Nous joignons une vasque en cristal taillé à décor blanc et doré et sur socle en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een reeks van zes vintage chromen stoelen, bekleed met kunstleder.
Ensemble de six chaises chromées vintage, recouvertes de similiNo longer availableEstimate: € 35/60 -
#627Robert Picault
Een fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#19
“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40/60 -
#72Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#336
Een paar mahoniehouten stoelen.
Une paire de chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60