#785
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#542
Een XIXe eeuwse Belgische rijkswachterstschako.
Shako de la gendarmerie. Belgique, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#571
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#89
“Personages op een bevroren rivier”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw.
“Personnages sur une rivière gelée”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 42,5 cmEstimate: € 100/150 -
#44Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Binnenhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#213
“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700/1800 -
#177
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#559
Een bolhoed van een Belgische hoofdofficier, model 18 november 1881.
#239
Een commode tombeau van gefineerd hout met twee gebombeerde laden en een marmeren blad. Recent werk naar XVIIIe eeuws voorbeeld.
Commode tombeau en bois de placage ouvrant à deux tiroirs bombés et à tablette en marbre. D’après les exemples de l’époque Louis XV.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 300/400 -
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
#148Albini - Braendlin
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200/300