Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met acht briljantjes en een centrale robijn van ± 0,50 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met acht briljantjes en een centrale robijn van ± 0,50 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie de huit brillants et un rubis central de ± 0,50 ct.
Dim. 3,20 g
SKU: 2808180365.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #73

    “Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.

    “Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.

    Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 53 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #206

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #362

    Een reeks van vier XIXe eeuwse gravures met ontwerpen van schouwornamenten.

    Une série de quatre gravures du XIXième siècle, avec des dessins d’ornements de cheminée.
    No longer available
    Dim. 38 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #487

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #800

    Een eikenhouten boekenrek.

    Une étagère en chêne.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #145

    Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 28,96 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #368
    Wiskemann

    Een tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #199
    Peter J. Tschoffen

    “Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #470

    Een eikenhouten rustbank in Lodewijk XV-stijl met bekleding van groen fluweel.

    Un divan style Louis XV, revêtement en velours vert.
    No longer available
    Dim. 185 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #786

    Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 162 x 107 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een archiefmeubeltje met binnenin zeven laden en achtentwintig pigeon holes. Waarschijnlijk ooit als opzet van een secretaire of kabinet.

    Un petit meuble à archiver à sept tiroirs et 28 pigeonniers. Anciennement utilisé comme secrétaire ou cabinet.
    No longer available
    Dim. 94 x 87 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More