Similar lots by type
-
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#105
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1300 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800/900 -
#63
Een oude rood koperen klaroen.
Clairon en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#342Mattheus Seutter
“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Oude landkaart, gedeeltelijk met de hand gekleurd. XVIIIe eeuw.
“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Ancienne carte partiellement colorée à la main. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 52 x 61 cmEstimate: € 200/250 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#367
Een cilindervormige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa en een kelkvaas van kleurloos Boheems kristal. Het eerste van Val St. Lambert.
Vase cylindrique en cristal taillé de Val Saint-Lambert coloré rouge dans la masse et une calice en cristal de Bohème incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#246
Een Hollands kabinet met drie laden onder twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 300/600 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een saffier van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1500/1600 -
#90
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 300/400 -
#739
Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200/220 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#256
Een mahoniehouten tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe à deux corps en acajou. Deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 50/100