Other lots in this auction
-
#27
Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#387
“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.
”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231
Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#761
Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.
Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509
“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#671
Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#840
Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.
Agfa Compur caméra analogue avec son étui en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#241Guerin
Belgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.
Un vase en faïence belge à personnages et trois manches. Marque sous la base.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#763
Een antieke balgcamera. Compleet en in goede staat.
Une caméra à soufflet antique. Complète et en bon état.No longer availableDim. h: 25 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#883
“Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.
”Kiel toen, Kiel nu…” & “ Die van den Basseng”. Deux livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 25 / 30