Other lots in this auction
-
#128
Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#611
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300/1500 -
#468
Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
Deux bustes Africains en bois dur.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20/40 -
#656
Een verlengbare kersenhouten tafel met gerainureerde poten. Met twee verlengbladen.
Table en cerisier sur pieds rainurés. Avec deux allonges.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#444
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
“Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#298
Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500/600 -
#488
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#718
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100/150 -
#61
“Appelverkoopster”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Vendeuse de pommes”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#671Alexendre, Belgium
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650/750 -
#510
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#145
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp en briljant met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 250/350