#410Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#601“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
#538Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
#36Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
#236Een tweeledige hoge Engelse ladenkast met mahoniehoutfineer met zes grote en twee kleine laden.
Meuble à deux corps anglais de type chest-on-chest en placage d’acajou, ouvrant à six grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 184 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69“De avonden”. Een Filmaffiche voor de Nederlandse productie van Rudolf van den Berg. Ontwerp door Joost Veerkamp.
“De avonden”. Affiche de cinéma pour la production par Rudolf van den Berg. Dessin Joost Veerkamp.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#413Drie boeken uitgegeven bij het Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Evenals “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.
Trois livres ed. Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Ainsi que “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#796P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 80 -
#421Val St. LambertEen mauve kristallen lampenvoet.
#653Théodore Haviland, LimogesEen eetservies van Limogesporselein met een rozendecor met vergulde rocaillerand. Patent Porcelaine-Mousseline. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine de Limoges à décor de roses et à aile rocaille dorée. Patent Porcelaine-Mousseline. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 150