Other lots in this auction
-
#400
Een lotje allerlei waaronder een herenring met fantasiesteen gemerkt 375, een paar manchetknoopjes, vier verschillende horloge, twee aanstekers en twee zakmessen en paar halssnoeren en een vergulde armband, ringen. e.a. in houten doosje.
Lot varié, y compris une bague pour homme avec pierre fantaisie marquée 375, une paire de boutons de manchette, quatre montres différentes, deux briquets et deux couteaux de poche et une paire de colliers et un bracelet plaqué or, bagues, etc. dans une boîte en bois.No longer availableDim. ring, 4,84 gEstimate: € 100/150 -
#388
Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#633
Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
Uniforme de l’artillerie de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#693
Twee diverse wandplaten van keramiek, met voorstelling van een discusvis (23 x 29 cm) en andere siervissen . Omstreeks 1970.
Deux décorations murales en céramique représentant des poissons. Vers 1970.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 300/400 -
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#256
Een gefineerde ronde tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table ronde de style Louis XV en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 86 cmEstimate: € 350/400 -
#270
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 5 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'une émeraude de + - 5 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#213
“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700/1800 -
#754
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40/60 -
#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120