Other lots in this auction
-
#760
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#276
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#412Alice Frey
“Koppel op de heide.” Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd.
”Couple dans les bruyères”. Une lithographie. Signée hors planche et numérotée.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#788
Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#71
Twee massieve bronzen armbanden. West-Afrika.
Deux bracelets en bronze massif. Afrique de l’Est.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#482
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#894
Een lot boeken:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namen, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Brussel, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londen, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1968. - “Jubelalbum van het handel(..)
Un lot de livres:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namur, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Bruxelles, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londres, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1968.- “Jubelalbum van het hande(..)No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#631
Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#103Durily(?)
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 60 / 80