Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).

Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).
Dim. 4,54 g
SKU: 1004180015.
Category: Gouache.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #3
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.

    Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #325
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #507

    Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.

    Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    Hérgé

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #539

    Een lot van drie vintage handtassen.

    Lot de trois sacs à main “vintage”.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #813
    Limoges

    Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #527

    Een recente Chinese vaas.

    Vase en porcelaine de Chine. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 47,50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #702
    Alfons Vermeir

    “Stadszicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville” Huile sur toile marouflee. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #276

    Een sobere eikenhouten tafel .

    Une table en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. 220 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.

    Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.
    No longer available
    Dim. 189 x 124 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More