Other lots in this auction
-
#313Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
Un polyphone ancien et trente disques.No longer availableDim. L: 25,5 cm; H 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#624Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre doré de style Régence.No longer availableDim. 88 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Usures a la patine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#775Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#732Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#638“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#379Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.No longer availableDim. 196 x 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Een zilvervitrine van gebeitst hout met drie niveaus, een lade onder de deur en met gebeeldhouwde versieringen.
Une vitrine à argenterie en bois teint à trois étages, avec un tiroir sous la porte et décorations sculptées.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#427Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#675SvarovskiTwee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.
Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.No longer availableEstimate: € 60 / 100

