#711Een XIXe eeuwse ceremoniesabel met messingen handgreep.
Sabre de cérémonie du XIXe siècle. Manche en laiton.No longer availableDim. L : 99 cmEstimate: € 180 / 200 -
#591Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.
Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 330 / 400 -
#514Emile Gastemans“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.
Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#732Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#679Paradedegen gedamasseerd en gedeeltelijk verguld.
Sabre de parade damassé et partiellement doré.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#678Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#485SwarovskiEen Oriëntaals uitziend kristallen parfumflesje met gesatineerde stop en een deels gesatineerd kristallen boogje met zuiltjes. Beide gemerkt.
#628Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#399Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.