Other lots in this auction
-
#631Een lage beukenhouten designtafel.
Table de salon design en hêtre.No longer availableDim. 185 x 108 cmEstimate: € 100 / 180 -
#457Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#753B.F.K.Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#135Een zilveren sauskom met de basis van de handgreep in de vorm van een leeuwenkopje. Belgisch werk, XIXe eeuw.
Une saucière en argent, la base de la poignée est en forme de tête de lion. Travail belge, XIXième siècle.No longer availableDim. 412 gEstimate: € 140 / 180 -
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#760Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.
Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.
”L’année 20003; Un album chromo, éditions Chocolat Aiglon. Avec des illustrations par Léon Goetgeluck. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#741Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725Een lot oude balg - camera’s in werkende staat. Periode ‘30 - ‘50. Twee camera’s “Agfa Isolette ( jaren ‘50), Twee AGFA Balgcamera’s met Jgstar- lens ( ca. jaren ‘30), een “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) en twee statiefjes.
Lot de caméras anciennes en état de marche. Période 1930-50 dont deux “Agfa Isolette (années ‘50), Deux AGFA au lentilles Jgstar ( années ‘30), une “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) et deux statifs.No longer availableEstimate: € 100 / 180

