#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
#544“Futen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#140Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#802KowaEen telescoop op statief. Japan.
#507Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.
Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#412“Moeder met kind”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 28.6.72. Glas gebroken.
”Mère et enfant”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 28.6.72. Verre cassé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een lot schaalmodellen voornamelijk Burago en Motormax.Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotief Henschel Wegmann 232, Locomotief P8 Baureihe 38.
Un lot de miniatures, la plupart Burago et Motormax: Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotive Henschel Wegmann 232, Locomotive P8 Baureihe 38.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#776KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#502“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
#294Taf Wallet“Het strand te Sint-Idesbald”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”La plage, Sint-Idesbald”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Henri Van Seben“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 42,5 x 37,5 cmEstimate: € 50 / 80