Other lots in this auction
-
#522J. Delvaux“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Vue de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200 / 260 -
#807LimogesEen lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#687Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454Kurt Lewy“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#774“Sovereign of the Seas”. Gravure ingekleurd van 10 exemplaren. Achteraan gesigneerd Winckels 1936.
“Sovereign of the Seas”. Gravure colorée. Edition de 10 exeplaires. Signée au verso: Winckels 1936.No longer availableDim. 38 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#735Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#336Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#782Sanson“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#34Floris Jespers“Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120

