#551
Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
#585
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#822Francis Vaes
“Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Girouette abstraite”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 56,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#103Durily(?)
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
#499
“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Menton. Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 180/220 -
#741
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#282
“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#46
Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
#170
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et un rubis central de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 650/750 -
#107
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40/60