#264T. Smeele
“Pony”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
“Poney”. Huile sur toile. Signée et datée '78.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65 / 75 -
#12
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Goebel, Germany
Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel.
#143J. Dauvergne
#275
Een rood- en geelkoperen aquamanile.
#530
Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#411
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#434Hiroshige en Kunisada
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120