Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.

Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.
Dim. 17,20 g
SKU: 2506190280.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #609

    Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.

    Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.

    Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #708

    Een violontafel met draaiend blad, eindigend in twee wegklapbare uiteinden en met twee laden in de gordel.

    Une table violon à tablette tournante se terminant en deux abattants et à deux tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 67 + (2 x 33) cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #520

    Een 18 karaats geel gouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,77 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #288
    H. Liebar

    “Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.

    ”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 60 x 38 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #518

    Een grote woestijnroos.

    Une grande rose de désert.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #524

    “Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.

    ”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.
    No longer available
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #703

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 88 x 118 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #352
    Dezeine

    “Parkvijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Etang de parc”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.

    Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden ring.

    Une bague en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,95 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #284
    Seaton

    “Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.

    ”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More