#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
#694
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Monterey”.
”Paysage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “ Monterey”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#375
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 600/700 -
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#616
#187
#589
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#545
Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
#614
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#834
Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60/100