Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
Dim. 8,86 g
SKU: 2508200365.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #676

    Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.

    Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #451

    Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.

    Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 38
  • #181
    Muller Frères, Luneville.

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.

    Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.

    Carpette persane en coton et soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 190 x 123 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #589

    Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.

    Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.

    Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 164 x 144 x 55,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #192
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1865 - 1948

    “Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.

    Paire de grandes lanternes murales en fer.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #657

    Likeurstelletje van zes groene glazen en een karaf.

    Garniture à liqueur comprenant une carafe et six verres en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een antiek gepolychromeerd houtsnijwerk met een voorstelling van een schoenmaker. Elzas.

    Sculpture en bois polychrome représentant un cordonnier. Alsace.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #23

    “Jongetje met eenden”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt Ilmenau. We voegen er twee vogeltjes en een engeltje aan toe.

    “Garçon et canards”. Statuette en porcelaine. Marque Ilmenau. Nous ajoutons deux oiseaux et un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More