Other lots in this auction
-
#292Raymond Van Haeck
“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#547
“Zuid-Amerikaanse Godheid.” Beeld in verguld plaaster.
”Divinité sud-américain”. Une statue en plâtre doré.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 25/35 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#866
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25/40 -
#839Floris Jespers
“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50/80 -
#357
Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.
Une statue africaine d’une femme. Belle patine.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#362Henri Joseph Pauwels
“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/100 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900/2100 -
#22Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35