Other lots in this auction
-
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#764
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een kinderstoel in de vorm van een wheelbackchair.
Chaise d’enfant en forme d’une wheelback chair.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#777
Twee baretten, een soldatenhoedje en een borstlap.
Deux bérets, un chapeau de soldat et un front d’uniforme.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#505
Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500/1700 -
#49Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#632
Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ronde ketting.
Une chaîne ronde en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 19,77 gEstimate: € 600/700 -
#686
Een zadel met uitrusting van een Belgisch officier, inclusief sabel van de infanterie, model 1889.
Selle et équipage d’un officier belge y inclus un sabre de l’infanterie modèle 1889.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#719Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
Een paar straatzichten, olieverf op doek. Beide gesigneerd en één gedateerd ‘57. Niet ingekaderd.
Paire de vues de rues Huile sur toile. Signées et l’une datée ‘57. Sans cadres.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/140