#284Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#441Een Japans vaasje van meerkleurig en verguld porselein met een decor van geisha’s in een landschap.
Un petit vase japonais en porcelaine polychrome et dorures avec décor de geishas et paysage.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#531Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
#598Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
#768Een lot van zes schelpen en twee koralen.
Un lot de six coquillages et de deux coraux.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#755Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
#337Veertien siertegels in steengoed met Afrikaanse en Nederlandse thematiek.
#9WittevrongelEen lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.
Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#396Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
“Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 500 / 800