Other lots in this auction
-
#802“Geometrische compositie.” Collage van papier.
”Composition géométrique”. Collage sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#274“Cathédrale d’Anvers”. Inkt en aquarel op papier. Getekend Eug. Timmermans, Géomètre - argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.
”Cathédrale d’Anvers”. Encre et aquarelle sur papier. Signé Eug. Timmermans, géomètre et argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.No longer availableDim. 102 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#395Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400 -
#84M. Van Looy“Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Schelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#750Een briljant van 0,60 ct. Kleur K. VVS2. Met HRD certificaat.
Un brillant de 0,60 ct. Couleur K. VVS2. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 1200 / 1300 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#335Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#40“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 200 / 300 -
#651Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#811Een paar borden van Imariporselein met gehoekte rand en versierd met een decor van bloemen.
Une paire d’assiettes en porcelaine Imari au rebord carré, décoration de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#617Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.
Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300

