Other lots in this auction
-
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30 / 40 -
#604
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pons.
”Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pons’.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 600 / 800 -
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
Une petite armoire en chêne à une porte, un scriban monté par dessus.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#736
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300 / 500 -
#300
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 950 / 1100 -
#891
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
Une statue en bronze, une danseuse Milo. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#875De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100