#127
“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
#480Mont Blanc
Een balpen met zwarte lak. In origineel etui.
Un stylo-bille laqué noir. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
#778
Une bouteille en porcelaine Imari côtelé, décor de pivoines et paons. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
#643
#780
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,12 ct, deux rubis et deux perles.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
#514
Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
#20
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300