#53
Een Engelse samovar van rood koper met houten handvatjes, gedragen door berenkopjes. XIXe eeuw. Twee eikelvormige schroefjes van de handvatten manco.
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
#798Escada
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
#267
Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#768
Een gebeeldhouwde voorstelling van een Bodhisattva.
Une représentation sculptée de Bodhisattva.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#650
Een geslepen sfaleriet van ± 60 ct.
#175
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et un saphir de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1600/1800 -
#161Val St. Lambert
Een vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/35 -
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120