#128
“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#297Höhner
Een oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#327
Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200/240 -
#773
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#36
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#8
“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#230
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
#526
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#683
Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40/50