#755PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#643Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#588Louis LeloupEen platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240 -
#711Een gefineerd notenhouten kolompendule met messingen pootjes, kapitelen, slinger en wijzerplaat. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage de noyer, pieds en laiton, ainsi que le cadran, le balancier et le chapiteau.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#577Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60