#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#581Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.
Un plat en porcelaine, décor style Wan Li.No longer availableDim. ø 45,5 cmEstimate: € 160 / 200