#587Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#811P&SWit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#550Les Must de CartierDrie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120 -
#737Een lot van acht Filipijnse schelpen.
#865HergéNegen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.
Neuf rééditions de Kuifje, facsimile. Etat neuf, emballé.No longer availableEstimate: € 90 / 100