Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.
Dim. 2,83 g
SKU: 2506190010.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #311

    Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.

    Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm 268,45 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #470

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 14,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #561

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.

    Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXX
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.

    Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #635

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,14 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #548

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.

    Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #643

    Een eikenhouten gesculpteerde koffer.

    Un coffre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 130 x 61 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.

    Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 295 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More