#819Armand“Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.
”Composition de violons et de brosses”. Une sérigraphie. Signée dans la planche. Numérotée 11/150.No longer availableDim. 44 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#45Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
#518Een grote woestijnroos.
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#233Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#90Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#298Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#821ChristofleEen verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 40 / 50