#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#530Dinh Van ParisEen halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#539“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#779Karel Appel“Karel Appel en Henk Van der Vet in het atelier”. Een lithografie. Door beide kunstenaars gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘82 en genummerd 22/90.
”Charles Appel et Henk Van der Vet dans l’atelier”. Une lithographie. Signée par les deux artistes hors planche, datée ‘82 et numérotée 22/90.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300 / 3500