#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Un bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 14,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#331“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#84Paul Wante“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#410Een Weense bronzen dashond.
Un basset en bronze de Vienne.No longer availableDim. l:5,5 x 3 cmEstimate: € 30 / 40